Fastelavnsboller til 8 kr. og Egelykke spegepølse til 10 kr. – Se de bedste tilbud i Tilst

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Tilst og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Bilka, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Bilka: Mou specialsuppe til kun 25 kr.

Bilka tilbyder Mou specialsuppe til en pris på kun 25 kr. for 800-1000 g. Dette tilbud gælder fra fredag den 6. februar til torsdag den 12. februar.

Netto: Egelykke spegepølse til 10 kr.

Hos Netto kan du få Egelykke sønderjysk eller peber spegepølse til kun 10 kr. for 100 g. Tilbuddet gælder fra lørdag den 7. februar til fredag den 13. februar.

Rema 1000: Fastelavnsboller til kun 8 kr.

Rema 1000 har et godt tilbud på gammeldags fastelavnsboller eller Hatting fastelavnsboller til kun 8 kr. for 360-364 g. Tilbuddet gælder fra søndag den 8. februar til lørdag den 14. februar.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.